Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer zit letterlijk in de lift | sv Slikkerveer

Slikkerveer zit letterlijk in de lift

slikkerveer-zit-letterlijk-in-de-lift

Geplaatst op: 19-07-2018

Inmiddels is de nieuwe stoeltjeslift een feit. Mooi voor de start van het nieuwe seizoen is de nieuwe aanwinst van onze accommodatie geinstalleerd en vakkundig getest door Bas van der Padt.

Nu kunnen voortaan onze senior-supporters, geblesseerde spelers, het nieuwe veteranenteam 60+, dat gaat meedoen aan het 'walking voetbal' of wie dan ook maar een extra steuntje nodig heeft, wat makkelijker naar boven om naar de kantine komen.

Grote dank hiervoor gaat uit naar de Vrienden van Slikkerveer, die dit mogelijk hebben gemaakt.

De lift kan tijdens de wedstrijden ook gebruikt worden door de VAR scheidsrechter, die met zijn laptop alle camera's langs de lijn kan bedienen om de herhalingen nog even terug te kijken en zo de scheidsrechter op het veld te assisteren. Bas is alvast flink aan het oefenen. 


 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x