Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer wint met 2-5 bij DRL | sv Slikkerveer

Slikkerveer wint met 2-5 bij DRL

1-0
Bekijk alle foto's van: 2013-04-14 DRL 1 - Slikkerveer 1>

Geplaatst op: 15-04-2013

Nadat de marathonlopers net sportpark de Leeuwenkuil gepasseerd waren werd er afgetrapt in Rotterdam tegen DRL. Slikkerveer begon slecht aan het duel, want al na slechts een minuutje spelen keek het tegen een 1-0 achterstand aan. Een voorzet vanaf de rechterkant werd door Remco de Neef bij de tweede paal binnen getikt. Daarna golfde het spel regelmatig op en neer, zonder dat er echt grote kansen kwamen. In de vijftiende minuut pegelde Steven van Dongen een vrije trap op doel, maar kwam de bal via de onderkant van de lat weer het veld in. In de 23-ste minuut werd Hugo A-Tjak onderuit gehaald op zo´n dertig meter afstand van het doel. Mike van Dongen schoot de vrije trap die volgde wel het doel in, zodat de stand weer in evenwicht kwam: 1-1. Het scorebord van DRL was ook duidelijk bevangen door de hitte en werd later maar uitgezet. Daarna speelde het duel zich voornamelijk af op het middenveld, maar waren de beste kansen voor DRL. In de 41-ste minuut werd een hoekschop in het centrum doorgekopt naar de tweede paal, waar de lange Michael Muilwijk voor DRL de 2-1 binnen kopte. Op slag van rust kreeg Hugo A-Tjak nog een grote kans op de gelijkmaker, maar na een lange rush over de rechterflank werd zijn inzet door de keeper van DRL met de voeten tot hoekschop gewerkt, zodat het bij de rust 2-1 bleef.

In de tweede helft stond Slikkerveer ook vanaf de aftrap het eerste kwartier aardig onder druk, zonder dat DRL hele grote kansen wist te creëren. Pas in de 67-ste minuut profiteerde Slikkerveer optimaal in de omschakeling toen Ruben Silva Lopez op de linkerflank zijn tegenstander voorbij was gegaan en op doel schoot. De keeper van DRL stopte deze inzet nog wel, maar de rebound kon eenvoudig worden binnengewerkt door Johan van Wijk: 2-2. Een minuut later had DRL al weer op voorsprong kunnen komen, maar de zweefduik van Remco de Neef ging van dichtbij hoog over het doel van Mitchel van der Spoel. Daarna was het een kwestie van tijd voor Slikkerveer weer zou gaan scoren, want het kreeg daarvoor legio kansen. Eerst kon Ruben Silva Lopez alleen nog maar onreglementair gestuit worden toen hij er alleen vandoor dreigde te gaan. Het leverde de laatste man van DRL slechts geel op, terwijl de weg naar het doel toch helemaal vrij was. Weer een minuut later was de ingevallen A-junior Robert Kosten dichtbij een treffer, maar in zijn eerste balcontact kopte hij net over het doel heen. In de 78-ste minuut was het wel raak. Via een zelf opgezette combinatie met Steven van Dongen speelde Robert Kosten zichzelf keurig vrij en koos de rechterhoek om eenvoudig binnen te schieten: 2-3. Twee minuten later was het al weer 2-4, nadat Kosten als afleidingsmanoeuvre dienst deed voor Johan van Wijk, die de bal in het doel kopte voordat de doelman van DRL de bal kon bereiken. Drie minuten voor tijd werd het zelfs nog 2-5. De goed vrijgelopen Robert Kosten werd op maat bediend vanaf het middenveld en schoot door de benen van de keeper bij de eerste paal binnen. In de slotminuut moest Mitchel van der Spoel nog een keer reddend optreden en was de laatste kans voor de ook ingevallen A-junior Romano Niamut, die over het doel schoot. Al met al een prima overwinning voor Slikkerveer dat daarmee al weer de vierde driepunter op rij weet te scoren. Komende zondag wacht om 14.00 uur het volgende competitieduel tegen koploper cvv Zwervers op het eigen Reijerpark.

Opstelling:
Mitchel van der Spoel, Hugo A-Tjak, Kenji Nakano (70 – Robert Kosen), Daan Koekebacker, Afendy Roehoeputij, Mike van Dongen, Kevin Birahij (86 – Romano Niamut), Steven van Dongen, Steven de la Rambelje, Johan van Wijk en Ronald Capelle (45 – Ruben Silva Lopez).Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x