Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer wint met 2-1 van UNIO | sv Slikkerveer

Slikkerveer wint met 2-1 van UNIO

1-0
Bekijk alle foto's van: 2016-04-24 Slikkerveer - Unio>

Geplaatst op: 24-04-2016

Slikkerveer speelde op zondag 24 april het voorlaatste thuisduel op het eigen Reijerpark tegen UNIO uit Oudewater. Gezien de stand op de ranglijst was het voor Slikkerveer van groot belang om de drie punten op het eigen sportpark te houden. De openingsfase gaf meteen een beeld, dat beide ploegen wilden winnen, waardoor het spel over en weer golfde. In de derde minuut schoot UNIO voor het eerst op het doel van Mitchel van der Spoel en nog geen minuut later was Slikkerveer via Wesley Oorschot dichtbij de openingstreffer, maar werd zijn inzet ternauwernood tegen gehouden. In de 20-ste minuut profiteerde Slikkerveer goed van een verdedigende fout. Jair Umarella ontfutselde de laatste man de bal en legde meteen goed opzij op de mee opgekomen Ruben Silva Lopes. Met een geplaatst schot langs de keeper verdween de bal in de touwen: 1-0. Helaas duurde het niet al te lang dat de voorsprong in stand bleef. Een ongelukkig handsbal van Afendy Roehoeputij zorgde ervoor dat de bal op de stip verdween. Remco de Rijk benutte dit buitenkansje voor UNIO en maakte zodoende de 1-1. In het laatste kwartier van de eerste helft leek Slikkerveer rijp voor nog een tegentreffer. Tot viermaal toe wist Mitchel van der Spoel echter zijn ploeg op de been te houden met een aantal hele goede reddingen. Mede daardoor bleef het tot aan de rust 1-1.

In de tweede helft kwam er een gretig Slikkerveer uit de kleedkamer. Uit de eerste de beste aanval was het meteen raak. Een voorzet van Jair Umarella vanaf de rechterflank werd door Jason van den Berg precies over doelman Rietveld heen gekopt: 2-1. Daarna bleef Slikkerveer de aanval zoeken. In de 56-ste minuut schoot Ruben Silva Lopes hard op doel, maar net naast de verkeerde kant van de paal. In de 67-ste minuut was het Romano Niamut, die een goede één-twee aanging met Wesley Oorschot en vrij voor de doelman jammer genoeg tegen hem op schoot. Ruben Silva Lopes was daarna nog een paar keer gevaarlijk met schoten, die net naast of over gingen. In de 81-ste minuut belande een schot zelfs op de lat en werd de rebound door Wesley Oorschot goed teruggelegd op Damion Janssen, die op zijn beurt via de vingertoppen van Rietveld en de lat zijn inzet over zag gaan. Verdedigend had Slikkerveer het na rust een stuk makkelijker, maar het bleef de gehele wedstrijd goed opletten geblazen, want er werd over en weer veel onnodig balverlies geleden, waardoor het tot aan de laatste minuut spannend bleef. Na een paar minuten blessuretijd kwam het verlossende fluitsignaal van scheidsrechter Straver en was de 2-1 overwinning een feit. Door dit resultaat en de overige uitslagen in de afdeling neemt de ploeg van trainer Danny Wijnstekers in punten wat verder afstand van de naaste belagers, maar zal pas in de komende wedstrijden het tweede klasserschap veilig gespeeld kunnen worden. Komende zondag 1 mei treedt Slikkerveer aan de Oldegaarde aan tegen Kocatepe.

Opstelling Slikkerveer:
Mitchel van der Spoel, Valerio Vers, Vincent de Jong, Afendy Roehoeputij (79 – Steven de la Rambelje), Jeroen Capelle, Damion Janssen, Romano Niamut, Jason van den Berg (71 – Ronald Capelle), Jair Umarella (59 – Hugo A-Tjak), Wesley Oorschot en Ruben Silva Lopes.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x