Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer wint met 1-0 van Hermes DVS | sv Slikkerveer

Slikkerveer wint met 1-0 van Hermes DVS

1-0
Bekijk alle foto's van: 2017-03-26 Slikkerveer - Hermus DVS>

Geplaatst op: 26-03-2017

Op sportpark Het Reijerpark ontving Slikkerveer het Schiedamse Hermes DVS, dat flink gehavend aan het vertrek kwam en met veel reserves aantrad. Desondanks was de eerste kans van de wedstrijd voor de bezoekers, waarbij Lansbergen over het doel van Mitchel van der Spoel schoot. Een minuut later had ook Slikkerveer de eerste kans te pakken. Op aangeven van Steven van Dongen schoot Rick Drenth van dichtbij zelfs over de ballenvanger. In de eerste helft kostte het rondspelen van de bal Slikkerveer veel tijd en kon het de gesloten defensie van de bezoekers niet passeren. Slechts een afstandsschot van Romano Niamut, dat naast ging, viel er niet te noteren. Hermes DVS had via Geerman nog een kans, maar ook hij schoot naast.


In de tweede helft lag het tempo hoger en kwam er meer vaart in het spel. Meteen in de 46-ste minuut schoot Romano Niamut uit de draai op doel, maar keeper Wynia stond op zijn post. Ook schoot Geerman laag in op Mitchel van der Spoel, maar ook de Slikkerveer-goalie stond goed op zijn post. In de 49-ste minuut werd Steven van Dongen in stelling gebracht door Romano Niamut op de rand van de zestien. Zijn schot op doelman Wynia werd ternauwernood weggestompt. Uit een corner van Steven van Dongen kopte Kenchi Orcadio voorlangs in de 52-ste minuut. Vijf minuten later kreeg ook Hermes DVS weer een kans, maar Staveren schoot naast het doel. Precies na een uur spelen was het wel raak. Mike van Dongen zocht het centrum van de aanval op en speelde broer Steven van Dongen goed aan, die zich niet bedacht en snoeihard de bal in de touwen joeg: 1-0. Het leek de bevrijdende goal, want Slikkerveer liet de schroom van zich afvallen en creëerde meteen meer kansen. Een aanval over veel schijven werd via Rick Drenth en Steven van Dongen door Mike van Dongen op het doel afgevuurd, maar de keeper kan de bal tegenhouden. In de rebound schiet Steven van Dongen over het doel. In de 71-ste minuut probeerde Rick Drenth het tot tweemaal toe met een afstandsschot, maar beide gingen naast. Ondanks de druk van Slikkerveer op de defensie van Hermes DVS kwamen de Schiedammers er tussendoor nog een paar keer goed uit. Broer kopte in de 79-ste minuut net over het doel van Mitchel van der Spoel. Twee minuten later spatte een schot van Steven van Dongen op de lat terug het veld in en in de 87-ste minuut had Slikkerveer moeten scoren. Een aanval over de rechterflank werd door Vincent de Jong voorgegeven op Robert Kosten en Rick Drenth voor het doel. Wynia redde echter de eerste inzet en de rebound kon Jair Umarella in een leeg doel laten ploffen, maar de bal werd niet goed geraakt en kwam precies bij de al op de grond liggende Wynia terecht. Slikkerveer moest in blessuretijd nog een keertje goed in de remmen, toen Staveren tot tweemaal toe een kans kreeg, maar ook steeds Mitchel van der Spoel op zijn pad trof. Opgelucht hoorde trainer Danny Wijnstekers vlak daarna het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Haripersad. Slikkerveer won zodoende met 1-0 en houdt acht punten voorsprong op de ranglijst op WCR. Komende zondag speelt Slikkerveer om 14.00 uur bij Hillegersberg.

Opstelling Slikkerveer: Mitchel van der Spoel, Dijmon Tewelde, Kenchie Orcadio, Cas Leenders, Mike van Dongen, Romano Niamut, Rick Drenth, Robert Kosten; Jair Umarella, Steven van Dongen en Casper Gerritse (51 - Vincent de Jong).Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x