Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer wint eenvoudig met 0-5 bij Besiktas | sv Slikkerveer

Slikkerveer wint eenvoudig met 0-5 bij Besiktas

1-0
Bekijk alle foto's van: 2016-12-04 Besiktas - Slikkerveer>

Geplaatst op: 04-12-2016

Het duel in Rotterdam tegen het laaggeklasseerde Besiktas was al snel beslist. In de tweede minuut opende Casper Gerritse namelijk al de score. Aangespeeld in de zestien kapte hij zijn tegenstander uit en schoot de bal beheerst in de verre hoek binnen: 0-1. Een minuut later kopte Rick Drenth in de handen van de keeper na een prima voorzet van Vincent de Jong. In de zestiende minuut veroverde Damion Janssen de bal ter hoogte van de zestien meter en schoot laag op doel, maar goalie Oksuz pakte de bal. Daarna leek Slikkerveer te wachten op de aanval van de tegenstander, want het tempo ging omlaag en de bal veelvuldig terug naar achteren. Bij een verkeerde breedtepass leek Besiktas te profiteren. Tekmen kreeg de bal in de voeten aangespeeld en tikte de bal langs de uitkomende Mitchel van der Spoel, maar Cas Leenders was op tijd terug om de bal van de doellijn te werken. Pas in het slot van de eerste helft voerde Slikkerveer het tempo weer op. Bij een snelle uitbraak over de rechterflank zette Vincent de Jong voor richting Ruben Silva Lopez, maar werd de bal bijna door Cobanoglu in eigen doel geschoten, maar gelukkig voor hem belandde de bal op de paal. In de 39-ste minuut was het wel raak. Ruben Silva Lopez werd op links in stelling gebracht en schoot beheerst in de verre hoek binnen: 0-2. In de laatste minuut van de eerste helft was de laatste aanval voor Slikkerveer. Uit de rebound van een corner zette Romano Niamut hoog voor, maar gedragen door de wind zeilde de bal bijna de verre bovenhoek in. Keeper Oksuz pakte de bal echter, zodat het 0-2 bij de rust bleef.

In de tweede helft werkte de ploeg van trainer Danny Wijnstekers duidelijk aan het doelsaldo. Het tempo ging omhoog en zowel via de flanken als door het midden vond Slikkerveer de spitsen. In de 51-ste minuut kon Oksuz een vrije trap van Ruben Silva Lopez maar net naast tikken. Uit de hoekschop die volgde kopte Casper Gerritse op doel. De bal bleef net voor de doellijn hangen tussen een aantal verdedigers, maar Jair Umarella was er als de kippen bij om de bal van dichtbij binnen te werken: 0-3. In de 67-ste minuut werd Raymond Smit diep gestuurd. De uitkomende keeper Oksuz van Besiktas hield de lob van Raymond Smit met zijn handen tegen buiten de zestien. Hiervoor kreeg Oksuz rood voorgeschoteld van scheidsrechter Van Vliet, zodat Besiktas met tien man verder moest. De vrije trap die volgde werd door Raymond Smit schitterende binnen geschoten: 0-4. Daarna volgden er nog kansen voor Rick Drenth, Ruben Silva Lopez en Casper Gerritse, maar de stand-in goalie stond telkens goed op zijn post. In de 90-ste minuut lukte het Damion Janssen wel om nog een treffer toe te voegen aan het scorebord. Na een snelle ingooi van Raymond Smit op Ruben Silva Lopez zette deze Damion Janssen in het centrum vrij voor de keeper, waarna Janssen de eindstand bepaalde op 0-5. Al met al een verdiende overwinning voor Slikkerveer, want Mitchel van der Spoel behoefde amper in actie te komen. Komende zondag wacht voor Slikkerveer het laatste duel voor de winterstop. Thuis op het eigen Reijerpark zal Slikkerveer op zondag 11 december om 14.00 uur aantreden tegen CKC.

Opstelling: Mitchel van der Spoel, Vincent de Jong, Cas Leenders, Kenchi Orcadio, Mike van Dongen, Romano Niamut, Damion Janssen, Rick Drenth (75 – Iwan Tewelde), Jair Umarella (59 – Raymond Smit), Casper Gerritse en Ruben Silva Lopez.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x