Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer verliest bij koploper Groeneweg: 3-0 | sv Slikkerveer

Slikkerveer verliest bij koploper Groeneweg: 3-0

1-0
Bekijk alle foto's van: 2017-11-05 Groeneweg - Slikkerveer>

Geplaatst op: 05-11-2017

In het duel tegen Groeneweg in Zevenhuizen werd in de openingsfase door beide ploegen meteen goed de diepte gezocht. Over en weer werden wat corners verkregen, maar die waren niet gevaarlijk. Pas in de elfde minuut kon het eerste schot op doel genoteerd worden. Rene Beute schoot maar net over. Daarna golfde het spel over een weer, waarbij de thuisploeg een licht overwicht had, maar geen echte kansen wist af te dwingen. In de 27-ste minuut werd Casper Gerritse goed diep gestuurd, maar doelman Heijkoop was net iets eerder bij de bal. Meteen daarop kreeg Casper Gerritse de bal in de voeten gespeeld door een verdediger van Groenweg en stond hij weer oog in oog met de doelman van Groenweg, maar dit keer schoot Casper naast. Daarna bleef het duel de toeschouwers boeien met aanvallen over een weer. Slikkerveer kreeg via Steven van Dongen en Casper Gerritse nog wat kleine kansjes, maar tot een doelpunt kwam het niet. Aan de andere kant viel de bal in de 42-ste minuut plots helemaal goed voor Groenweg. Rechtsback Bas Roos stond bij de tweede paal helemaal vrij en schoot de voorzet hard langs Mitchel van der Spoel in de touwen: 1-0. Dat was ook meteen de ruststand.

Na de thee ging Slikkerveer op zoek naar de gelijkmaker. In de 47-ste minuut mocht het een vrije trap nemen op het randje van de zestien, maar de inzet van Steven van Dongen ging net langs de verkeerde kant van de paal. Ook nu golfde het spel weer flink op en neer zonder dat er echte kansen werden gecreëerd.  In de 74-ste minuut zag Mitchel van der Spoel een gevaarlijk schot op hem afgevuurd worden van afstand, maar hij pakte de bal bekwaam. Aan de andere kant werd Jair Umarella in de het strafschopgebied onderuit geduwd, maar scheidsrechter Mank wilde er niet van weten. In de 83-ste minuut maakte Cas Leenders een overtreding op het middenveld, die mede door het gejoel vanaf de bank van Groeneweg leidde tot een gele kaart. Door de reactie van Cas op deze kaart gaf scheidsrechter Mank meteen een tweede en kon hij met een rode kaart vertrekken. Meteen profiteerde Groeneweg van de situatie, want in de volgende aanval kon de diep gestuurde Kai Leentfaar de bal over de uitkomende Mitchel van der Spoel heen lobben: 2-0. Twee minuten voor tijd werd het zelfs 3-0 door Robin Zuierveld, die een aanval over meerder schijven eenvoudig kon binnentikken. Dat werd ook de eindstand. Komende zondag 12 november speelt Slikkerveer om 14.30 uur het inhaalduel tegen TOGB in Berkel en Rodenrijs.

Opstelling: Mitchel van der Spoel, Iwan Tewelde (72 – Rivaldo Rodrigues), Cas Leender, Kenchi Orcadio, Valerio Vers, Damion Janssen (77 – Dijmon Tewelde), Rene Beute, Joery Josee, Steven van Dongen, Jair Umarella en Casper Gerritse.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x