Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer uitgeschakeld in de beker | sv Slikkerveer

Slikkerveer uitgeschakeld in de beker

Geplaatst op: 21-11-2017

Slikkerveer speelde dinsdagavond 21 november het slot van het eerdere gestaakte duel door een blessure van de scheidsrechter uit bij sv Charlois aan de Rotterdamse Oldegaarde. In het restant van het duel, dat slechts 27 minuten duurde werd niet meer gescoord. Mitchel van der Spoel moest nog wel tot tweemaal toe redding brengen op een inzet van de Rotterdammers.

Penalty's moesten zodoende uitkomst brengen. In de eerste reeks werd het 4-4, doordat Damion Janssen een keer mistte. Daarna werd bij een 6-5 stand de aansluitende penalty gemist door Cas Leenders, zodat Slikkerveer is uitgeschakeld voor een vervolg in de beker.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x