Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer start zaterdagteam en zoekt keeper | sv Slikkerveer
Let op: Zondag 9 augustus 2020: 10.30 uur Slikkerveer - Fc IJsselmonde (vrs) - Let op aanvangstijdstip!

Slikkerveer start zaterdagteam en zoekt keeper

Geplaatst op: 01-07-2020

S.V. Slikkerveer dat traditioneel de Ridderkerkse zondagclub is start in het nieuwe seizoen 2020/2021 met een recreatief eerste elftal op de zaterdag. Voor dit nieuwe team wordt nog een keeper gezocht en daarnaast kunnen ook spelers zich aanmelden.

Meer informatie is verkrijgbaar bij Maarten van Gelder, die bereikbaar is via telefoon 06-38377696.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x