Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Wijzigingen in Slikkerveer webshop

slikkerveer-shop-gewijzigd

Geplaatst op: 30-04-2013

Vanaf heden is de online shop van Slikkerveer gewijzigd en geeft u nu de mogelijkheid om via iDeal vanuit uw eigen vertrouwde betaalomgeving af te rekenen. 

Wat kunt u zoal in de webshop:

  • Kleding bestellen
  • Promos (artikelen met Slikkerveer logo)
  • Betalen boetes (gele- of rode kaart)
  • Voldoen van contributies
  • Sponsoring tentenkamp

Let u bij het bestellen van kleding dat u bij de opties de juiste maat kiest. Ook bij contributies zult u zien dat het basisbedrag 0,-- is maar door het kiezen van de juiste optie (leeftijdscategorie) het correcte bedrag verschijnt. Door de geautomatiseerde verwerking van zowel de bestelling als de betaling vallen er veel administratieve handelingen weg. Wij hopen dan ook dat u voor uw bestellingen gebruik maakt van de webshop. 

Mocht u vragen hebben of suggesties voor toe te voegen artikelen dan kun u deze sturen naar shop@svslikkerveer.nl

Noot: voor het afronden van uw bestelling is het noodzakelijk om eenmalig te registreren. In het vervolg kunt u dan weer inloggen en wij weten voor wie de bestelling is. Denk bij contributies ook aan een duidelijke vermelding voor welk lid deze bedoeld is.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x