Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer opent nieuw seizoen met gelijkspel | sv Slikkerveer

Slikkerveer opent nieuw seizoen met gelijkspel

Geplaatst op: 31-07-2016

sv Slikkerveer is het nieuwe voetbalseizoen gestart met een 1-1 gelijkspel tegen sv Charlois. In een nieuw gestoken Macron tenue kreeg Slikkerveer de eerste helft ook de betere kansen, maar kwam het niet tot scoren. Vlak na rust kreeg sv Charlois pas de eerste kans van de wedstrijd, die werd verzilverd door Darwin Sambo. Ronald Capelle maakte een kwartier voor tijd vanaf rechts de gelijkmaker. Kansen waren er nog volop, maar er werd niet meer gescoord.

Dinsdag speelt de ploeg van Danny Wijnstekers tegen vv Rijsoord voor het Ridderkerk Toernooi. De aftrap op het Reijerpark is om 19:30 uur.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x