Let op: Donderdag 20 februari 20.00 uur: Slikkerveer - Barendrecht (oefenwedstrijd)

Slikkerveer ontwikkelt app voor smartphones

Geplaatst op: 01-03-2014

Op dit moment zijn op de achtergrond de werkzaamheden bezig om te komen tot een eigen sv Slikkerveer app voor zowel mobiel als tablet. Dit in samenwerking met http://www.amateurvoetbalapp.nl/.  De bezoekcijfers van de site laten zien dat er inmiddels 40% van de bezoeken bestaat uit mobiele bezoekers. Door het ontwikkelen van een app voor zowel Android als Iphone komen we deze bezoekers tegemoet in het gebruikersgemak en extra functionaliteiten.

Wat gaat deze app bieden:

  • Indelingen per team incl informatie per team
  • Algehele verenigingsinfo
  • Live verslagen van wedstrijden
  • Push bericht bij afgelasting (per team)
  • Push berichten bij belangrijke verenigingsinformatie


De app is eind maart beschikbaar voor zowel Android als IphoneSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x