Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer B1 ontvangt nieuw trainingstenue | sv Slikkerveer

Slikkerveer B1 ontvangt nieuw trainingstenue

slikkerveer-ontvangt-nieuw-trainingstenue

Geplaatst op: 16-09-2014

Op dinsdag 16 september 2014 overhandigde Steven van Dongen, aanvoerder van Slikkerveer 1, een nieuw traingingstenue aan Philip Dragon, aanvoerder van Slikkerveer B1 en Richard Neimeijer, trainer van Slikkerveer B1. Het eerste elftal van Slikkerveer had het Macron-tenue in de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de wacht gesleept door het Macron-toernooi van Antibarbari te winnen. Uiteraard is de selectie van B1 daar heel blij mee.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x