Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer Onder-23 naar halve finale Abel. Cup | sv Slikkerveer

Slikkerveer Onder-23 naar halve finale Abel. Cup

Geplaatst op: 26-04-2017

Afgelopen dinsdag 25 april speelde Slikkerveer O23 een prima wedstrijd tegen DONK in het kader van de Abel.Cup. In Gouda werd DONK verslagen met 1-3 door 3 treffers van Robert Kosten.

Hierdoor plaatst het team O23 zich voor de halve finale, die op dinsdag 9 mei om 20.00 uur op het eigen Reijerpark gespeeld gaat worden tegen Nieuwenhoorn, dat Olympia met 3-1 versloeg. De andere halve finale wordt 16 mei gespeeld tussen Capelle en RVVH. De finale staat gepland voor 5 juni om 13.00 uur.

Meer informatie over de Abel.Cup, die gelieerd is aan de Voetbal Rijnmond Cup: Klik hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x