Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer onder 14 bereikt finale poule! | sv Slikkerveer

Slikkerveer onder 14 bereikt finale poule!

Geplaatst op: 10-12-2013

Slikkerveer onder 14 heeft na een klinkende 0-6 overwinning uit bij SVS in Capelle als eerste ploeg van poule B een ticket in de finale poule veilig gesteld. Na een eerdere 3-0 thuis overwinning op organisator CKC en een nipt(1-0) verlies uit bij Soccer Boys gaat Slikkerveer met 6 punten uit 3 wedstrijden door naar de finale groep.

Naar alle waarschijnlijkheid gaat het team dat bestaat uit spelers van de C1, C2 en D1 het hierin opnemen tegen Alexandria'66, IJVV de Zwervers en wederom Soccer Boys.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x