Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer neemt afscheid van vijf spelers | sv Slikkerveer

Slikkerveer neemt afscheid van vijf spelers

1-0

Geplaatst op: 26-05-2019

Na afloop van de laatste competitiewedstrijd werd in de bestuurskamer afscheid genomen van een vijftal selectiespelers. Voorzitter Joop van Ettinger zette ze allemaal afzonderlijk in het zonnetje. Cas Leenders, Rene Beute, Stefan Bode en Jair Umarella stoppen op het hoogste niveau. Damion Janssen verkast naar het Zwijndrechtse Pelikaan.

Binnenkort hoopt Slikkerveer de namen bekend te kunnen maken van de spelers die de selectie voor het komende seizoen zullen komen versterken.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x