Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Slikkerveer loot Rijsoord bij Ridderkerk Toernooi

slikkerveer-loot-rijsoord-bij-ridderkerk-toernooi

Geplaatst op: 16-02-2017

Afgelopen dinsdagavond 14 februari 2017 vond de loting voor het Ridderkerk Toernooi 2017 plaats. De vertegenwoordigers van de vier Ridderkerkse clubs: Soeris Balgobind (sv Bolnes), Ruud Naaijkens  (sv Slikkerveer), Mario Papavoine (RVVH) en Ramon de Borst (v.v. Rijsoord), waren hiervoor naar het sportpark aan de Vlasstraat gekomen. Dit jaar is titelverdediger v.v. Rijsoord gastheer. Ramon de Borst verrichte de loting. Hiervoor moest hij vier chocolade voetbalschoenen stukslaan. Deze waren gemaakt door Chocolade atelier Van Noppen.

De loting leverde de volgende wedstrijden op:
Dinsdag 8 augustus 2017 om 19.30 uur: SV Slikkerveer – V.V. Rijsoord
Woensdag 9 augustus 2017 om 19.30 uur: RVVH – SV Bolnes
De kleine finale wordt op zaterdag 12 augustus om 12.00 uur gespeeld en de finale om 14.30 uur.
Inzet: de felbegeerde Jacques van de Linden Bokaal.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x