Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer loot DBGC in beker | sv Slikkerveer

Slikkerveer loot DBGC in beker

Geplaatst op: 04-10-2018

In de volgende ronde van de districtsbeker heeft Slikkerveer een uitwedstrijd geloot tegen DBGC in Oude Tonge. Een tegenstander waar in vroeger jaren regelmatig tegen werd gespeeld voor de competitie. Echter een aantal jaren geleden maakte DBGC de overstap van de zondag naar de zaterdag. Zodoende zal op zaterdag 10 november om 17.00 uur worden gespeeld. 

Zaterdag 10 november 2018
17.00 uur DBGC - SlikkerveerSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x