Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Slikkerveer-lid Harry Nieveen overleden

Geplaatst op: 05-04-2015

Afgelopen donderdag 2 april 2015 is ons lid Harry Nieveen overleden op 83-jarige leeftijd.  
Harry was de ontwerper en architect van ons clubgebouw het Sliknest en werd geboren op 6 december 1931.

sv Slikkerveer wenst de familie Nieveen: Lenie, Otto, Elise, Inette, Linde en Sterre en verdere familie en kenissen veel sterkte met dit verlies.

Op woensdag 8 april is er van 10.30 tot 11.45 uur in informele sfeer gelegenheid voor het nemen van afscheid in de aula van begraafplaats ‘Oud-Kralingen’, Laan van Oud-Kralingen 1 te Rotterdam-Prinsenland. Bekijk hier de rouwkaart

Clubhuis:
Op 23 september 1976 verzette loco-Burgemeester Cor v.d.Berg de eerste grond voor onze nieuwbouw in het Reyerpark, dat ontworpen is door Harry Nieveen. Het clubhuis werd op 3 november 1978 door de toenmalige voorzitter Arie de Bruin geopend. 
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x