Slikkerveer laat twee gezichten zien tegen Heerjansdam

Geplaatst op: 12-03-2020

Slikkerveer heeft dinsdagavond geoefend tegen vv Heerjansdam. De uitendelijke stand op het scorebord was 3-3, maar lang zag dat er niet naar uit. De roodzwarten konden zich in het begin nog goed weren tegen de 1e klasser, maar moest halverwege de eerste helft drie keer de meerdere erkennen. Met een 0-3 achterstand begon Slikkerveer zeer veerkrachtig aan de tweede helft. Doelpunten van Cerezo Fung A Wing, Ernst Both en Ruben Silva Lopes brachten Slikkerveer, dat zelfs meerdere kansen had op de overwinning, zelfs naast Heerjansdam. Al met al een leerzame oefenpot voor de ploeg van André Stafleu.

Zondag staat de thuiswedstrijd tegen SC REMO op het programma.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x