Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Slikkerveer komt terug, maar wint niet

Geplaatst op: 07-09-2016

Slikkerveer heeft dinsdagavond met 3-3 gelijkgespeeld tegen sv Kickers '69. In IJmuiden keek de ploeg van Danny Wijnstekers na een zeer matige eerste helft tegen een 3-0 achterstand aan. De tweede helft herpakte de ploeg zich en wist het via doelpunten van Jair Umarella en Romano Niamut (penalty) terug in de wedstrijd te komen. Damion Janssen maakte niet veel later gelijk. Kansen waren er voor beide ploegen, maar er vielen in de tweede helft niet meer doelpunten dan in de eerste helft.

Na drie wedstrijden heeft Slikkerveer in het bekertoernooi 4 punten verzameld. Het eindigt daarmee tweede in de poule en moet ASW, die doorgaat naar de volgende ronde, voor zich dulden.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x