Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Slikkerveer komt fris terug uit Benidorm

Geplaatst op: 17-01-2016

Slikkerveer is sinds de terugkeer van Spaanse bodem goed uit de startblokken gekomen. In een oefenduel werd PFC met een monsterscore van 10-1 verslagen. De eersteklasser kwam in de eerste helft nog wel op voorsprong, maar zag Robert Kosten nog voor rust twee keer doel treffen. Na de hoognodige opwarmer in de kleedkamer maakte Ruben Lopes Silva verrassend de 3-1. Hierna liepen de Ridderkerkers met fris aanvallend voetbal via goals van wederom Kosten en Silva Lopes, Ronald Capelle (2x), Jair Umarella, Valerio Vers en Romano Niamut uit naar de dubbele cijfers.

Komende zondag komt JHR op bezoek om de competitiehervatting in te luiden.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x