Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer JO9-5 maakte een rondvaart | sv Slikkerveer

Slikkerveer JO9-5 maakte een rondvaart

1-0

Geplaatst op: 23-07-2020

Afgelopen zaterdag maakte de Slikkerveer JO9-5 een rondvaart als huldiging. Zaterdag kleurde het normaal blauwe Rijsoord naar het rode van SV Slikkerveer. De E5 vierde nogmaals het winterkampioenschap en ook in de voorjaars competitie bleef het team van trainer Ronnie Kingma (die 2x op een nat pak werd getrakteerd) ongeslagen, tot de Corona toesloeg.

Dit werd net als 1988 gevierd met een rondvaart ditmaal in de grachten (de Waal) van Rijsoord. Bij de surfbocht stond de harde kern van dit team te wachten om hun helden te bejubelen. Hierbij sprak de trainer dezelfde woorden als Rinus Michels in 1988 (we zullen dit Nooit Nooit vergeten). Na de rondvaart werd er nog lekker gegeten, gezwommen en met een band over de Waal gevlogen.  Zo kwam er een einde aan het succes volle jaar van de Slikkerveer E5 19/20 . ( Rick, Jeremy, Kenzo, Levi, Roan, Nicolaas, Liam , Jaylen, Maas, Rida)Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x