Slikkerveer JO17-1 bedankt sponsors

slikkerveer-jo17-1-bedankt-sponsors

Geplaatst op: 30-05-2017

Via deze weg willen alle spelers en begeleiding van Slikkerveer JO17-1 graag alle sponsoren bedanken die ons toernooi en weekend weg mede mogelijk hebben gemaakt. Door uw vrijgevigheid hebben alle spelers, ouders en begeleiders kunnen genieten van diverse etenswaren en genoeg dranken. Wij zijn werkelijk niets tekort gekomen en mede dankzij uw hulp hebben wij de 1e prijs op het Internationale toernooi weten te bemachtigen.

Onze grote dank en bewondering gaan uit naar: De Vrienden van Slikkerveer, Stichting Jeugdsponsor van Slikkerveer, Albert Heijn Dillenburgplein, Start en Finish Schilder en Totaalonderhoud, Bakkerij Van der Linden, J.A. Meeder Versproducten en Tony de Meijere.

Namens Slikkerveer JO17-1: spelers, begeleiders en alle ouders/supporters.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x