Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Slikkerveer ingedeeld in derde klasse B

slikkerveer-ingedeeld-in-derde-klasse-b

Geplaatst op: 15-07-2019

Slikkerveer komt in het seizoen 2019-2020 uit in de derde klasse B. De ploeg van André Stafleu treft in deze competitie veel nieuwe tegenstanders. Slikkerveer neemt het namelijk op tegen: Alphen, sv Charlois, DHL, Full Speed, HOV/DJSCR, HWD, Kethel Spaland, ODB, REMO, SEP, Stompwijk, Taurus en WIK

Afgelopen seizoen begon Slikkerveer sterk. De eerste competitiehelft eindigde het als tweede en plaatste zich voor de kampioenspoule. Echter verliep de tweede competitiehelft een stuk moeizamer. Thuis bleef Slikkerveer weliswaar ongeslagen, maar desondanks eindigde de ploeg toch op een negende plaats. 

De selectie start op 30 juli met de eerste training, waar het zo toewerkt naar de eerste oefencampagne op 11 augustus.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x