Slikkerveer heeft trainers jeugdafdeling compleet

slikkerveer-heeft-trainers-jeugdafdeling-compleet

Geplaatst op: 15-06-2015

,,Wij zijn heel blij als jeugdbestuur van sv Slikkerveer dat we voor het nieuwe seizoen 2015-2016 inmiddels voor alle selectieteams erin geslaagd zijn om hele goede trainers aan de club te verbinden. Vincent van Noord is inmiddels al gestart als trainer van onze A1, dat uitkomt in de hoofdklasse. Kevin Vermaat neemt de B1 onder zijn hoede. Cerezo Fung A Wing zal de C1 gaan trainen, Micha Voerman blijft trainer van de D1, Peter de Graaff wordt de nieuwe trainer van onze E1, dat afgelopen jaar zo succesvol was en mede onder leiding stond van  Uhud Ollong, die komend seizoen begint aan een nieuwe uitdaging als trainer van de F1. Ik kijk dan ook met veel vertouwen vooruit naar het nieuwe seizoen´´, aldus jeugdvoorzitter Wim Schouten.

Foto vlnr.: Wim Schouten jeugdvoorzitter, Cerezo Fung A Wing, Vincent van Noord, Kevin Vermaat, Micha Voerman, Uhud Ollong en Peter de Graaff.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x