Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Slikkerveer heeft selectie zo goed als rond

Geplaatst op: 10-06-2017

,,Voor het nieuwe seizoen hebben we bij Slikkerveer dit jaar wat meer wijzigingen dan gebruikelijk. We verliezen enkele steunpilaren, maar krijgen er ook weer behoorlijk wat kwaliteit voor terug’’, bekijkt Ruud Naaijkens, bestuurslid voetbaltechnische zaken het overzicht tot dusver, want de deadline is uiteraard pas 15 juni aanstaande.

Al eerder was bekend dat na dit seizoen vertrekken: Mike van Dongen (Rijsoord), Romano Niamut (Alexandria ’66), Ruben Silva Lopes (Spartaan ’20-za) en Rick Schouten (Sliedrecht). Gestopt is Afendy Roehoeputij, Raymond Smit gaat lager voetballen en Vincent de Jong gaat studeren in Amsterdam.

De selectie van trainer Danny Wijnstekers, die aan zijn derde seizoen gaat beginnen bij de club op het Sportpark Het Reijerpark, wordt uitgebreid met de komst van: Joery Josee, Rene Beute en Mitchell van Esveld (allemaal SC Feyenoord), Wouter Outmans (Seastum), Rivaldo Rodrigues (DRL-zo) en keeper Joshua Jarghoe (IJVV De Zwervers).Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x