Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer F4 krijgt trainingspakken en –tassen | sv Slikkerveer

Slikkerveer F4 krijgt trainingspakken en –tassen

1-0

Geplaatst op: 13-10-2014

De pupillen van Slikkerveer F4 werden afgelopen zaterdag in het zonnetje gezet door sponsor Peter Louwerens van Louwerens Timmer & Onderhoudsbedrijf uit Ridderkerk. Alle spelers kregen nieuwe trainingspakken en –tassen, waarmee  ze nog beter kunnen leren voetballen. Ook de leiders Remco Tump en Ron Noorlander waren blij met de nieuwe outfit.
Foto: spelers  Menco Tump, Quincy Louwerens, Thomas Plaizier, Thijs Noorlander, Jesper Tump, Lowie van Noordenne, Gino Mandar, Ayoub El Harche, Mees Verdoold, Ryan en Federique Neeskens, leiders  Remco Tump en Ron Noorlander en sponsor Peter Louwerens.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x