Slikkerveer F2 is kampioen

1-0

Geplaatst op: 03-04-2017

Dat het kampioenschap van Slikkerveer F2 (O9-2) er aan zat te komen was vooraf eigenlijk al een onvoldongen feit, want deze competitie waren de jonge talentjes nog ongeslagen. Door met 7-0 te winnen van sv Charlois ging echter het dak eraf bij de supporters, die er met fakkels een mooi spektakel van maakten en het feest pas echt kon beginnen. De spelers van F2 zijn: Rayan el Ouardi, Jahnay Akkermans, Bjorn de Vries, Tom de Vries, Jamie Marges, Jamy Chitaroe, Madhav Mohan, Julian Visser en Justin Eikmans. Zij worden dit seizoen begeleid door de leiders Littie Kewal, Gerard de Vries en Desmond Chitaroe.

Een uitgebreid foto-album volgt later deze week.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x