Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer F1 - Heerjansdam F1 | sv Slikkerveer

Slikkerveer F1 - Heerjansdam F1

Geplaatst op: 13-10-2012

Zaterdagmorgen 11:15 uur. Opstelling: Kevin, Silke, Rick, Roderick, Thomas, Mike, Scott, Jeremy en Joris.
Het weer is redelijk met een kans op een bui. Vanaf de aftrap gaat Slikkerveer F1 goed van start. Lekker fanatiek. Dat hebben we in lange tijd niet gezien in de eerste helft. Na wat aftasten en goed verdedigen krijgt Scott, in de 2e minuut, via Rick de bal en schiet de bal in de kruissing, 1-0. Dat is snel. Slikkerveer blijft steeds in de aanval. De eerste helft wordt door onze jongens gedomineerd. Rick neemt een corner en Mike kopt de bal mooi richting doel. Helaas deze kans wordt gepareerd. Er werd in de eerste helft goed gevoetbald door iedereen. Bij een aanval van Heerjansdam verdedigd Silke heel goed maar komt in botsing met de tegenpartij. Gelukkig,
hij staat weer snel op. In de achtste minuut neemt Rick een hoekschop en komt bij Roderick terecht. Met een prima schot op doel scoorde hij....net niet. Paal, jammer! Tegen het einde van de eerste helft werd een aanval van Heerjansdam afgeslagen door Silke en Thomas. De bal komt terecht bij Rick die de bal passed naar Jeremy. Jeremy haalt uit en schiet de bal rechtstreeks de kruissing in 2-0. Er komt al aardig lijn in het spel. Er worden al afspraken gemaakt in de verdediging.

Rust.

De tweede helft beginnen we met een opmerkelijke wissel. De scheidsrechter. Maar goed we zijn weer begonnen. Het is tevens begonnen met regenen. In de
derde minuut hadden Scott en Rick een prachtige kans, maar helaas hij wilde er niet in. Heerjansdam neemt het initiatief over. Onze jongens voetballen
niet makkelijk in dit hondenweer. Kevin moet een aantal keren goed in actie komen om de 2-1 tegen te houden. Na 10 minuten in de tweede helft keert het
tij weer en wordt er weer goed overgespeeld. Roderick verdedigd, Mike neemt de bal over en passed 'm naar Scott. Daar komt het schooooot...... mis,
jammer! Laatste minuut wordt het geheime wapen ingezet. Joris komt het veld in. Silke verlaat het veld. Heerjansdam krijgt een hoekschop en wordt niet
weggewerkt. De bal eindigt achter Kevin 2-1. De laatste minuten worden nog spannend. Gelukkig wordt er snel afgefloten.

Eindstand 2-1.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x