Let op: Dinsdag 21 januari: 20.15 uur Slikkerveer 1 - ZBVH 1 (vrs)

Slikkerveer en Clyde Pinas uit elkaar

Geplaatst op: 04-08-2019

Na 2,5 jaar samen aan een gestructureerde jeugdafdeling gewerkt te hebben, heeft Slikkerveer na een tussenliggende evaluatie besloten om de samenwerking te beëindigen. Mede door privé omstandigheden zijn we samen tot deze besluitvorming gekomen. Natuurlijk bedanken wij Clyde voor de goede stappen die wij gemaakt hebben in het proces dat hij had uitgezet. Een proces dat wij in grote lijnen blijven volgen. Daardoor zullen wij omtrent deze lege plek in onze organisatie als bestuur beraden over de situatie en de nabije toekomst. Wij wensen Clyde veel geluk met zijn verdere carrière.

Namens s.v. Slikkerveer
Jan Snijder
JeugdvoorzitterSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x