Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Slikkerveer E8 (O11-8) Kampioen

1-0

Geplaatst op: 26-05-2018

Op zaterdag 26 mei 2018 werd Slikkerveer E8 (O11-8) kampioen dankzij een klinkende 11-0 overwinning op GOZ JO11-4. De ploeg van leiders Martin Wolf en Paulina van der Velde wisten in hun ongeslagen kampiooen te worden. Alle wedstrijden werden ruim gewonnen. De spelers en speelsters zijn: Shiven Lakshman, Biniam Amanuel, Nykle Middendorp, Thomas Plaisier, Rachel Bot, Glenn van de Velden, Danian Andeweg, Sophie van der Leeuw en Jib van der Giessen.

Jeugdvoorzitter Jan Snijder zette ze allemaal in het zonnetje met een medaille en de kampioensschaal. Na afloop was het natuurlijk feest in de kantine.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x