Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer E5 wint toernooi vv Pernis | sv Slikkerveer
Let op: Zaterdag 10.00 uur: ben jij er ook bij op de onderhoudsdag? Samen staan we sterk!

Slikkerveer E5 wint toernooi vv Pernis

slikkerveer-e5-wint-toernooi-vv-pernis

Geplaatst op: 16-06-2019

Afgelopen zaterdag 15 juni won Slikkerveer E5 (JO11-5) bij vv Pernis het toernooi met een aantal knappe zeges. Het team staat onder leiding van trainer Ron en bestaat uit de spelers Jayden, Wail, Jeremiah, Sidikie, Jeremy, Jasper, Haitem, Saul, Alem en Jaylen (Rick).

Van harte gefeliciteerd mannen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x