Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer E3 in het nieuw gestoken | sv Slikkerveer

Slikkerveer E3 in het nieuw gestoken

slikkerveer-e3-in-het-nieuw-gestoken

Geplaatst op: 16-10-2017

De jeugdige voetbaltalenten van Slikkerveer E3 werden deze week in het nieuwe gestoken door twee sponsors.

Nicolette Meerman van ‘Bij Nikki aan tafel’, dat is gevestigd aan het Koningsplein 15 en Margarida de Lege van ‘Tui at home’, die een persoonlijk reisadvies kan geven voor uw vakantie hebben het team weer keurig aangekleed.

Leider Remco Blom is daar heel blij mee en heeft de volgende spelers in zijn selectie: Robbie van Balen, Aylssa Blom, Jamy Chitaroe, Jamie Marges, Amara Sylla, Tom de Vries, Mitchel van der Stel, Madhav Mohau en Amine Hammoudi.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x