Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer E3 - Bolnes E1 blijft gelijk met 2-2 | sv Slikkerveer

Slikkerveer E3 - Bolnes E1 blijft gelijk met 2-2

Geplaatst op: 24-11-2013

Om 9.00 uur moesten de jongens van Slikkerveer zich verzamelen in de kleedkamer. Wissel spelers zijn Scott en Kaj. Het was mooi weer met af en toe een zonnetje, alleen erg koud.

Na de warming up moest Slikkerveer aan de bak tegen de sterke jongens van Bolnes E1. Zie eerdere beker wedstrijd waar het moeizaam ging 5-3 voor Bolnes werd, dus zij waren gewaarschuwd. Om  9.45 uur was de aftrap, en meteen werd er druk gezet door Slikkerveer, die uiten met kansen op het doel , en een bal op de paal, maar helaas geen doelpunten , maar het begin was er. Slikkerveer zakte in, waardoor de hoop voor Bolnes groeide. Al na 10 minuten keerde de kansen, Bolnes ging er in geloven, en scoorde gemakkelijk de 0-1. Overspelen bij slikkerveer ging moeizaam en de felheid nam af naar mate de wedstrijd vorderde ,  wat leiden tot veel onnodig balverlies,daar in tegen mistte Bolnes  regelmatig kansen om het af te maken,gelukkig, maar de grote jongens van Bolnes waren wel sterk aan de bal. Tot de rust bleef  het 0-1 voor Bolnes.

De tweede helft  begon goed voor Slikkerveer ze speelde met vlagen goed over. Regelmatig speelde slikkerveer de tegenstander weer goed uit, en creëerde meer kansen. Slikkerveer kreeg een vrije trap, die door silke genomen werd, van een best grote afstand, iedereen was onder de indruk van de trap techniek van Silke dat de bal er zo in rolde, gelukkig 1-1. En verdiend, want slikkerveer was beter. De jongens van slikkerveer geloofde er weer in en gingen door, na een mooie aanval van Slikkerveer, met goed overspel ronde Mike het af door de 2-1 binnen te schieten. De wedstrijd werd harder, Bolnes had steeds meer overtredingen nodig om de jongens af te stoppen en Rick en Mike moesten het ontgelden, zelfs de trainer van Bolnes moest van het veld vanwege aanmerkingen op de scheidsrechter, waar door de wedstrijd steeds rommeliger werd. Maar goed de verdediging van Slikkerveer lette even niet op en Bolnes wist dit te benutten door de 2-2 binnen te tikken, BALEN,

Weer een wedstrijd waar Slikkerveer zeker niet had van hoeven verliezen.

Dus eindstand  van de wedstrijd  of veldslag eindigde in  2-2,,,, jammer.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x