Let op: Zondag 9 augustus 2020: 10.30 uur Slikkerveer - Fc IJsselmonde (vrs) - Let op aanvangstijdstip!

Slikkerveer E2 op trainingskamp

1-0

Geplaatst op: 26-06-2019

Afgelopen weekend waren de jongens en vaders van de E2 op een weekend weg in het woelige nest in Hulshorst. Na aankomst op vrijdag werd er na het uitpakken allereerst heerlijk gevoetbald. Na een hele korte nacht en een heerlijk ontbijt werd er in de ochtend een voetvolley en tafeltennis toernooi afgewerkt. Na een stevige lunch werd er koers gezet naar het Veluwemeer om met het team te subboarden. Voor de vaders en trainers een mooi moment om een versnapering te nemen.

Na een voortreffelijke BBQ werd er in de avond nog gebowld met disco lichten en uiteraard werd de avond afgesloten met een partij tussen de vaders en zonen. In de ochtend volgde er een voetbalquiz waarin de jongens het vuur aan de schenen werd gelegd met vragen over Slikkerveer. Het weekend werd afgesloten met een grote pizza. Al met al een bijzonder geslaagd weekend, dat volgend jaar zeker een gevolg krijgt!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x