Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer E2 kampioen | sv Slikkerveer

Slikkerveer E2 kampioen

1-0

Geplaatst op: 06-05-2017

Slikkerveer E2 werd afgelopen zaterdag 6 mei 2017 kampioen. Met een knappe 4-0 overwinning op DHZ E1 was de ploeg van coach Frank Hordijk niet meer in te halen voor de concurrentie. Uiteraard werd dit feestje gevierd met de schaal der kampioenen, die werd uitgereikt door Jan Snijder namens het jeugdbestuur. 

De spelers zijn: Martijn Kamhoot, Tyler van der Bout, Quinten Schouten, Tim Lekkerkerker, Boaz de Kort, Pascal Valieva, Quincy Louwerens, Mitch Swaep en Vico Ouwens. 

Allemaal van harte gefeliciteerd.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x