Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer doet zichzelf tekort: 2-3 nederlaag tegen RVC ‘33 | sv Slikkerveer

Slikkerveer doet zichzelf tekort: 2-3 nederlaag tegen RVC ‘33

1-0
Bekijk alle foto's van: 2015-11-01 Slikkerveer - RVC ‘33>

Geplaatst op: 01-11-2015

Het duel tegen het deze competitie goed gestarte RVC ’33 begon Slikkerveer goed. De ploeg van trainer Danny Wijnstekers zette vanaf de eerste minuut goed druk op defensie van de promovendus uit Reeuwijk. In de tweede minuut was Afendy Roehoeputij al dichtbij de openingstreffer. Op aangeven van Robert Kosten schoot hij echter naast. Een minuut later kwam ook een eerste schot van RVC ’33 richting het doel van Mitchel van der Spoel, maar hij hoefde niet actie te komen, aangezien het afstandsschot ruim over het doel ging. In de vierde minuut kregen de bezoekers wederom een kans, maar het schot van de snelle Thomas van der Poel ging voorlangs. In de vijfde minuut was het wel raak. Een hoekschop van Steven van Dongen werd voorbij de tweede paal hard ingeschoten door Wesley Oorschot en al bijna op de doellijn staand binnengetikt door Robert Kosten: 1-0. In de twaalfde minuut had Kosten de voorsprong van Slikkerveer kunnen verdubbelen. Hij onderschepte een te korte terugspeelbal, omspeelde keeper Van Leeuwen, maar schoot daarna op de paal. Slikkerveer wilde de voorsprong meteen verder uitbouwen en bleef aanvallen. In de 16e minuut schoot Hugo A-Tjak door het centrum op het doel, maar het ging recht op de keeper van RVC ’33 af. In de 25-ste minuut viel de 1-1 eigenlijk uit de lucht, want tot dusver waren de bezoekers niet echt gevaarlijk geweest. Een aanval over meerdere schijven werd door niemand van Slikkerveer onderschept, waarna Erik van Zoest de bal eenvoudig kon binnen tikken. Slikkerveer moest weer van vooraf aan beginnen, maar kreeg bij de eerste de beste kans van RVC ’33 ook meteen het deksel op haar neus. Erik van Zoest kreeg de bal vanaf de linkerflank in de voeten aangespeeld en kon van dichtbij uithalen: 1-2. Slikkerveer probeerde voor de rust de gelijkmaker te forceren. Steven van Dongen werd in de 42-ste minuut goed in stelling gebracht door Wesley Oorschot, maar kon niet goed uithalen richting het doel. Meteen in de tegenaanval moest Mitchel van der Spoel handelend optreden om niet nog een treffer tegen te krijgen. Al in de blessuretijd van de eerste helft was Van der Spoel wel kansloos op een inzet van Erik van Zoest, die in de rebound de bal al liggen bovenin het dak van het doel werkte: 1-3 en daarmee een echte hattrick maakte.

In de tweede helft kwam Slikkerveer weer frivool voetballend de kleedkamer. In de eerste minuut was dat in de achterhoede iets te frivool, want een terugspeelbal werd onderschept door Jelle van der Poel, die gelukkig voor Slikkerveer Mitchel van der Spoel niet voorbij wist te komen. In de 50-ste minuut maakte Wesley Oorschot de aansluitingstreffer na een hard schot uit de draai: 2-3. Slikkerveer ging daarna op zoek naar de gelijkmaker. Die leek er al snel te komen, want drie minuten later mocht Robert Kosten alleen op doel af gaan, maar zijn schot ging naast. Ook in de 58-ste minuut werd Robert Kosten goed gelanceerd in de diepte, maar dit keer werd het schot door keeper Van Leeuwen geblokkeerd. Ook de twee rebounds van Jason van den Berg werden door de verdediging van RVC ’33 eruit gehouden. Slikkerveer probeerde daarna nog van alles. Alle lange en diepe ballen in de zestien ten spijt lukte het niet om er een puntje, dat zeker meer dan verdiend zou zijn geweest, eruit te slepen. Het bleef bij een 2-3 stand, zodat de punten naar Reeuwijk gingen. Komende zondag 8 november speelt Slikkerveer om 14.00 uur in Oostvoorne tegen OVV.

Opstelling: Mitchel van der Spoel, Hugo A-Tjak (64 – Valerio Vers), Steven de la Rambelje, Delano Zeij (52 – Damion Janssen), Vincent de Jong, Romano Niamut, Afendy Roehoeputij (73 – Jair Umarella), Jason van den Berg, Steven van Dongen, Wesley Oorschot en Robert Kosten.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x