Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Slikkerveer D4 ontvangt nieuw tenue

slikkerveer-d4-ontvangt-nieuw-tenue

Geplaatst op: 12-10-2015

De spelers van Slikkerveer D4 zijn dit seizoen verrast met een compleet nieuw tenue door sponsor Hasan Aytemur met zijn bedrijf Attent Verzekeringen uit Rotterdam. Het heeft meteen uitwerking op de resultaten zo bleek, want nadat vorige week al met 8-7 was gewonnen van Alexandria ’66 werd afgelopen zaterdag met 7-0 gewonnen van RVVH D4.

Op de foto staan de spelers Colin van der Sanden, Pascal Nachbar, Colin de Ruijter, Davey Koedood, Rico de Vries, Tijmen Wierenga, Efran Aytemur, Wahik Harutunian, Jeremy Hofman, Divano Lecouvreur, Mert Kiran, Jason Koorndijk, Tom Wisse en Yasir Kazmi, trainer Eren Yilmaz en de leiders Rene Hofman en Hasan Aytemur.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x