Let op: Zaterdag 18 augustus 14.30 uur RVVH - Slikkerveer (finale Ridderkerk Toernooi)

Slikkerveer D2 (JO13-2) in het nieuw gestoken

slikkerveer-d2-jo13-2-in-het-nieuw-gestoken

Geplaatst op: 23-10-2016

Dit seizoen is ook het team van Slikkerveer D2 (JO13-2) weer helemaal in het nieuw gestoken door de sponsors Meuzelaar Installatietechniek BV en Attent Verzekeringen van de ouders Robert Meuzelaar en Hasan Aytemur. Trainer Eren Yilmaz en assistent-scheidsrechter Rene Visser zijn trots op hun spelers; Colin van der Sanden, Androe Pailaja, Armin Cehajic, Efran Aytemur, Emma Spanovic, Fabian Weber, Jason Koorndijk, Jayson Blom, Jeremy Hofman, Mert Kiran, Mitchell Drogt, Niels van Aken, Roderick Meuzelaar en Tim Holtgrefe. In de bekercompetitie wisten ze zich tegen vooral eerste teams goed staande te houden met een fraaie plaats in de middenmoot. Binnenkort start de competitie en dan wordt er weer veel verwacht van deze Slikkerveerse talenten.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x