Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer C4 kampioen | sv Slikkerveer
Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Slikkerveer C4 kampioen

1-0

Geplaatst op: 23-04-2016

Met zelfs nog drie wedstrijden te gaan wist het ongeslagen Slikkerveer C4 op zaterdag 23 april 2016 al het kampioenschap in de wacht te slepen. Na de 14-3 overwinning van de ploeg van trainer Michael van Aalten was de titel een feit en werd het team inclusief de begeleiders in het zonnetje gezet door wedstrijdsecretaris Jan Snijder en jeugdvoorzitter Wim Schouten. Met bloemen en de kampioensschaal werd een fraai feestje gevierd.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x