Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Slikkerveer C3 kampioen

1-0

Geplaatst op: 10-04-2016

Slikkerveer C3 werd afgelopen zaterdag 9 april 2016 kampioen door directe concurrent in eigen huis met 3-0 te verslaan. Een prachtige overwinning, die werd gevolgd door een prachtige viering van het kampioenschap. De leiders Patrick Dizzy, Cor Blaak en Danny Huijsers moesten ook aan de champagne-douche geloven. Ook werden er door de toeschouwers fakkels aangestoken om de sfeer te verhogen. Het werd zodoende een kleurrijk schouwspel. 

Zowel spelers als begeleiding vanaf deze kant van harte gefeliciteerd met de titel.

PS: Paula bedank voor de foto´s.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x