Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer C2 (JO15-2) kampioen! - foto-update | sv Slikkerveer

Slikkerveer C2 (JO15-2) kampioen! - foto-update

1-0
Bekijk alle foto's van: 2019-05-11 Slikkerveer C2 kampioen>

Geplaatst op: 11-05-2019

Op zaterdag 11 mei 2019 werd Slikkerveer C2 kampioen. Het was een hele spannende wedstrijd tegen Spartaan '20, die heel knap in de slotfase met 3-2 werd gewonnen. 
De spelers zijn: Armin Cehajic, Fabian Weber, Gillomar Janse, Jenairho Rosalia, Jeremy Hofman, Justin Zoeteman, Luuk Kanters, Miki Martic, Niels van Aken, Richard de Kant, Roderick Meuzelaar, Tijmen Wierenga, Wahik Harutunian en Yassir Kasmi. De leiders van C2 zijn Edin Cehajic, Marcel van Aken en Rene Visser.

Na afloop werd een lekker gezellig feestje gevierd met fakkels en alles erop en eraan. Spelers en trainers, van harte gefeliciteerd met dit fraaie kampioenschap!

Wil je de kampioensfoto's wellicht op een grote foto, canvas, mok, sleutelhanger of wat dan ook bestellen? Klik dan HIER.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x