Slikkerveer B3 (O17-3) is kampioen

1-0

Geplaatst op: 29-04-2017

In dit topseizoen 2016-2017 werd afgelopen zaterdag 29 april 2017 weer een elftal kampioen. Slikkerveer B3, oftewel JO17-3, wist er tegen directe concurrent  IJVV Zwervers B3, een 0-0 gelijkspel te behalen. Ondanks kansen voor beide teams werd er niet gescoord, maar dat was voor het team van trainer Patrick Dizy voldoende om het feest in te zetten. Met zelfs nog twee wedstrijden te spelen was dat ruim voldoende om zich al tot kampioenen te laten kronen door Jan Snijder namens het jeugdbestuur.

Namens de ouders willen wij Patrick Dizy danken voor een waanzinnig fijn en vooral goed jaar. En niet te vergeten de sponsor (Hagoort) voor het 2e achtereenvolgende jaar een ongeslagen team. 

Foto's: Paula SchoutenSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x