Slikkerveer app live * Update * Android nu ook beschikbaar

slikkerveer-app-live

Geplaatst op: 09-05-2014

Vandaag is de sv Slikkerveer app door Apple goedgekeurd en is nu gratis te downloaden in de Itunes store. De app is nog in ontwikkeling dus er wijzigen de komende weken nog een aantal functionaliteiten. Per team is nu de informatie over wedstrijden en competitie al wel compleet. Dit is gekoppeld aan de informatie van de KNVB dus op zaterdag is het mogelijk om de competitie live te volgen.  Door de samenwerking met http://www.amateurvoetbalapp.nl/ en App United waren we in staat dit in korte tijd te realiseren. Inmiddels is ook de Android app vrijgegeven. De resterende weken van het seizoen zullen gebruikt worden om verdere informatie en ontwikkeling van de app te realiseren zodat we bij de start van het seizoen 2014-2015 er helemaal klaar voor zijn

Download hier de app (Iphone)

Download hier de app (Android)Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x