Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer A1 promoveert naar landelijke divisie | sv Slikkerveer

Slikkerveer A1 promoveert naar landelijke divisie

1-0
Bekijk alle foto's van: 2013-06-01 Sliedrecht A1 - Slikkerveer A1>

Geplaatst op: 02-06-2013

Op zaterdag 1 juni 2013 werd het beslissingsduel voor promotie naar de landelijke 4e divisie gespeeld op het terrein van ZVV Pelikaan in Zwijndrecht. Ondanks een flinke rondreis om het veld te bereiken arriveerden de spelers en vele supporters op tijd om een zenuwslopend duel te aanschouwen. Via doelpunten van Robert Kosten en tweemaal Damion Janssen won Slikkerveer A1 van Sliedrecht A1 met 2-3 en bereikte daarmee voor het eerste in de geschiedenis van Slikkerveer promotie naar de landelijke 4e klasse.

En dan nu .... het verslag:
Onder zware druk van chef pers en publiciteit Pieter (gvdegv…) sogges om zes de wekker gezet om het één en ander op schrift te zetten. Gisteravond werd ik al door een aantal boys lastig gevallen om maar direct het verslag te schrijven maar geloof me boys, het was absoluut niet leesbaar meer! Aldus zit ik nu fris en fruitig met de laptop op schoot en volgt hier het allerlaatste epistel van seizoen 2012/2013. Wederom verzamelden de discipelen van “Boss Neeskens” zich om tien uur op ons aller Sliknest om de kuiten etc. los te gooien. Via een enorme omweg kwamen we desondanks ruim op tijd op het terrein van het gastvrije Pelikaan aan dat nota bene op de traditionele familiedag haar hoofdveld ter beschikking stelde (waarvoor dank).  De spanning was van de koppies af te lezen maar dat is niet gek natuurlijk want ga maar na: een promotieduel speel je niet elke dag en tevens stonden er wel zo’n 3.000 (kon ook iets minder zijn…) supporters langs de lijn. De basiself startte zenuwachtig en van goed voetbal was nauwelijks sprake. De eerste kans was wel voor Sliedrecht maar Rick (duidelijk minder gespannen als tegen Pelikaan) trad handelend op. In de tiende minuut een fijngetrapte corner van Romano die net over werd gekopt door Robert. Na een lange bal van Rick met windje mee kon Robert uithalen maar vond jammerlijk de keeper op zijn weg. In de 26e minuut kregen we een strafschop tegen toen de snelle linksbuiten door twee man onheus werd bejegend maar kwamen we zeer goed weg toen de bal via de paal weer het veld in kwam. Vlak voor het rustsignaal wederom een corner vanaf de linkerkant. Ruben draaide de bal met veel effect in de doelmond in via de handen van goalie verdween de bal achter de doellijn. “Vasthouden tot de rust”  was het credo vanaf de zijlijn maar enorm geholpen door onze achterste linie werd de stand toch gelijk getrokken en moest Rick de trieste gang naar het net maken. Coach Ernst was allerminst tevreden en stelde voor om drie kwartier gas te geven en wisselde bovendien twee maal. Wesley kwam ten tonele voor Mitchel waardoor Kenny een linie terugschoof en Dion nam de plaats over van Alex. Slikkerveer had toch een mentaal tikkie gehad want binnen twee minuten lag de bal alweer in het mandje. De ruggen werden vanaf dat moment gerecht en de pittige kerels in rood en zwart togen naar voren. Twee minuten na de achterstand werd de stand gelijk getrokken door Dimma die de keeper verschalkte in de lange hoek. De HDI-Gerling brigade had het beste van het spel en na een feilloze trap van Romano kopte Robert via de lat over. Een derde treffer was in de maak en die kwam ook: Dimma (zijn laatste wedstrijd in een Slikkerveer shirt) haalde op randje zestien uit en onberispelijk belandde de bal tegen de touwen. Zo blij als een aap met zeven lu..chtdrukpistolen werd hij bedolven onder zijn makkers en ook langs de lijn was de spanning eraf.

Eren (lekker hè, die hallalbaco…) kwam in het veld voor de doelpuntenmaker en ook Iwan pakte wat speelminuten mee door de uitblinkende Boy te vervangen. Sliedrecht zette nog een keer aan maar werd niet echt gevaarlijk meer. Na vijf minuten blessuretijd vond de (overigens uitstekende leidende) scheidsrechter het welletjes en werd door Slikkerveer A1 historie geschreven: PROMOTIE VIERDE DIVISIE! Wat een prestatie en nadat er al een klein feestje in de kleedkamer en op het terrein van Pelikaan was  gevierd, werd een ieder uitgenodigd op ons aller Sliknest om het nog eens dunnetjes over te doen. De rijkelijk aanwezige baco’tjes en pilseners smaakten prima en ook de bbq ging er gretig in. Boys, wat een geweldig seizoen en met trots kan ik zeggen dat dit echt een superteam is. Bij deze een dank aan alle ouders voor de support en steun dit seizoen en ook het kantinepersoneel voor de fantastische avond op het thuishonk. De boys die A blijven veel plezier volgend seizoen toegewenst en de heren die senior worden veel succes. Dit was dan het allerlaatste verslag en bij deze wens ik allen een prettige vakantie toe. Het ga jullie goed!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x