Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer A1 – Poortugaal A1 | sv Slikkerveer
Let op: Alle geplande trainingen gaan gewoon door. Een eerder bericht in diverse groepsapps betreft een misverstand.

Slikkerveer A1 – Poortugaal A1

Geplaatst op: 06-05-2013


En daar was hij dan zoals afgesproken: de uiterst belangrijke aansluitingstreffer van Kenny waardoor we alsnog winnend van het veld afstapten….

Dit scenario had zomaar plaats kunnen vinden ware het niet dat de werkelijkheid totaal anders ligt.

De laatste reguliere wedstrijd van de competitie die nog wel degelijk van belang was. Bij winst waren we immers winnaar van de derde periode zodat er toch wel een gespannen Slikkerveer A1 formatie binnen de lijnen verscheen. Nog zonder Kenzie en Iwan (knie en enkelblessure) was coach Ernst duidelijk in zijn betoog: “Erbovenop en knallen”…

Slikkerveer begon gretig en na twee minuten werd het doel van Poortugaal belaagd na 2 goed genomen corners. In de vierde minuut viel de openingstreffer te bewonderen: Dy zette Dimma vrij voor de goal en uit diens kopbal kon Roobert de bal simpel binnen lopen. Slikkerveer bleef de boven liggende partij maar helaas werd de stand in de 14e minuut gelijkgetrokken. Na een prima versnelling van Ramono door het midden, kon de back van Poortugaal niets anders doen dan aan de noodrem trekken hetgeen hem geel opleverde. Zelf plaatste onze frêle middenvelder zich achter de toegekende vrije trap maar deze bal smoorde in de muur. In de 22e minuut werd de score in het voordeel van de HDI-Gerling brigade verdubbeld. Roobert zette zijn tegenstander opzij (moet ie vaker doen) en met een fraaie stift gaf Huub de keeper het nakijken. Nog geen twee minuten later weer een goal en ook dit keer een mooie. Huub kapte zijn tegenstander op de zijlijn uit waardoor Roobert nummer drie binnen tikte. In de 32e (toch wel makkelijk, zo’n scorebord…) minuut wederom een magistrale goal: Na een splijtende pass van Geer kapte Huub weer zijn directe opponent uit en achter zijn standbeen (ala Madjer) produceerde Roobert zijn hattrick. De ruimte op het veld was enorm en met de geboden vrijheid wist Slikkerveer wel raad. Geer legde met veel gevoel terug op Ramona en die knalde de bal in de kruising en vlak voor het rustsignaal knalde Geer zelf de zesde binnen na een vlotte aanval tussen Aleks en Dimma. Tijdens de pauze sprak coach Ernst zijn discipelen toe en spoorde hen aan om veel meer goals te maken en zodoende met een goed gevoel de nacompetitie in te gaan want dit kon toch niet meer fout gaan….Enre kwam Roobert vervangen en Doin (lekker cruisen…) kwam de gelederen versterken voor Aleks. Na een totaal onschuldige handsbal van Mitsj (hij voelde de wissel al aankomen…) werd er via een strafschop nog tegen gescoord maar daarna was het Slikkerveer A1 dat de lakens uitdeelde en Poortugaal alle hoeken van het veld liet zien. Na een ferme uitbal van Tankie scoorde Ramono de zevende en Doni (flauw hoor, dat zuslief niet mee kon maar ja, de containerstroom moet ook door…)  kon nummer acht met veel gevoel binnentikken na een heerlijke voorzet van Enre. Zoals gezegd maakte Mitch plaats voor Kennie en kwam Valery in het veld voor Ramona. Tankie toog steeds meer naar voren en bood Valery een niet te missen kans (net over) en ook Booi liet zich zien in de zestien van de tegenstander. Toch was het Valery die nummer negen op het scorebord liet noteren toen hij door Dnoi (vergeet je zeeziekpilletjes niet…) perfect in stelling werd gebracht. Tja, en dan is het natuurlijk wachten op de tiende en na een paar fraaie kapbewegingen viel Dimma (bezig aan zijn afscheidstournee) die eer. Blijkbaar is dit op het hoofdveld nog niet eerder voorgekomen want wat schetste onze stomme verbazing: de tussenstand was nu 0-2 met nog zo’n tien minuten te spelen! Coach Ernst speelde hier handig op in en stelde voor om met deze stand nog effe flink gas te geven en dan nog maar drie balletjes tegen de touwen te drukken. En daar was hij dan zoals afgesproken: de uiterst belangrijke aansluitingstreffer van Kenny waardoor we alsnog winnend van het veld stapten…In de 85e minuut trok Doin de stand gelijk door een fenomenale stift over de keeper en het slotakkoord was voor de gretige Enre die nummer drie binnenknalde waardoor er dus een 3-2 stand op het scorebord viel te bewonderen. Best grappig, zo’n anekdote maar geloof maar niet dat het aanstaande donderdag tegen SVV (14.30 uur op ons aller Sliknest voor promotie naar de vierde divisie) net zo makkelijk zal gaan als heden middag. De reguliere competitie is gedaan, de derde periode is in ons bezit en wat mij betreft begint het grote werk nu pas! Succes boys…Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x