Slikkerveer A1 - Nieuwenhoorn A1 (vriendschappelijk)

Geplaatst op: 26-01-2013

Heel slim gezien Marcel! In principe zouden we alleen de datum kunnen veranderen want zelfs de uitslag is hetzelfde geworden als toen de HDI-Gerling de strijd aanging met Nieuwenhoorn (getraind door de immer fanatieke en meelevende Fred..) in agustus vorig jaar. Vooraf waren er nog wat vraagtekens over het wel of niet doorgaan van deze partij aangezien het flink gesneeuwd had. Gelukkig vond de scheidsrechter dit echter geen probleem en om 15.15 uur kon de bal de eerste omwenteling maken. De strijd was aardig in evenwicht en veel kansen waren er niet te bespeuren in de eerste helft. Toch was het Slikkerveer dat op voorsprong kwam. Dinno (je hebt gelijk: sommige stukken op het veld waren niet schoon te krijgen...) speelde Huub aan en met een simpele voetbeweging gaf hij de keeper het nakijken.

Na een heerlijk verkwikkend bakkie thee (met veel liefde gezet door terreinmanager Cor) bracht coach Ernst maar liefst vier wissels ten tonele. Na zo'n tien minuten in de tweede heflt waren we getuige van een uniek moment. Dymon zette met veel gevoel voor en Dimmagie kopte (jazekers..) de bal "steenhard"  tegen de touwen. Zo gelukkig als een kwal in het volle maanlicht nam hij ieders complimenten in ontvangst. Nog was de koek niet op en debutant Adam (een copy van Enre) knalde nummer drie tegen de touwen. Na een glijpartij achterin werd de bal op de stip gelegd maar met een katachtige reflex wist Rick de nul te houden. Een nuttige oefenpartij zo vlak voor het tweede gedeelte van de competitie.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x