Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer A1 - Alexandria ‘66 A1 | sv Slikkerveer

Slikkerveer A1 - Alexandria ‘66 A1

Geplaatst op: 20-10-2012

"Wie als eerste scoort, haalt het potje uit"!


Een ontegenzeglijk wijze uitspraak van onze teammanager (WS) die achteraf bewaarheid werd. Na een trainingsvoorbereiding die niet zo vlotjes verliep, verwachtte onze hoofdtrainer (EN) zijn boys om 13.15 in de commissiekamer alwaar hij samen met zijn trainer/leider (PB) een aantal spelsituaties middels het bord aangaf. Interessant om te zien hoe hier mee omgegaan werd en tevens werd nagedacht. In ieder geval stond er een gretig Slikkerveer A1 op veld twee om de teleurstellende 4-4 van vorige week weg te poetsen. Helaas moest aanvoerder Iwan te elfder ure afzeggen vanwege een blessure opgelopen op de training afgelopen donderdag. Zonder Gwendell (disciplinair geschorst), Kennie (weekendje weg) en Rick St. (school) begonnen de "pittige kerels in rood en zwart" (in een werkelijk oogverblindend tenue: zag er gelikt uit) fanatiek aan deze partij. Vince bracht Robert in stelling maar kopte in de handen van de keeper. Tot twee maal toe zocht Ruben de diepte middels fraaie lange ballen en had wellicht zelf voor succes moeten gaan dan terug te leggen. Mitchell schoot over na een strak genomen hoekschop van Dijmon en Alex had de 1-0 op zijn schoen na een splijtende pass van Romano.

Vlak voor rust kreeg Dij nog een gele prent voorgeschoteld na een charge op het middenveld. "Het staat goed", stelde coach EN tevreden vast en bracht Dion in voor de geblesseerd geraakte Dij (zelfde kwetsuur als z'n grote broer: logisch...is een tweeling) en na een schitterend driehoekje kwam Robert net een stap te kort om doeltreffend uit te halen. Dimma kwam eveneens in het boekje van de scheidsrechter en gezegd moet worden dat de HDI Gerling brigade het betere van het spel had. Een treffer hing in de lucht en na een solo van Ruben schoot Dion over. Een vrije trap van Vince (wederom ijzersterk) kopte (!) Ruben net over en ook Alex kon het nylon niet teisteren. Jozua kwam de geblesseerde Dimma vervangen en ook Enre kwam de gelederen versterken voor de vermoeide geraakte Alex. In de laatste minuut legde Vincent de bal nog panklaar voor Robert maar ook nu moest onze spits zijn meerdere erkennen in de boomlange goalie.

Na negentig minuten vond de prima leidende referee het welletjes waardoor dit duel beslist moest gaan worden middels strafschoppen die door Alexandria "66 beter werden benut. Helaas is het bekeravontuur hierdoor tot een einde gekomen waardoor we ons nu volledig kunnen gaan richten op de competitie. Ben benieuwd..Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x