Slikkerveer 8 pakt weer 3 punten

Bekijk alle foto's van: Slikkerveer 8 = Blijdorp 6>

Geplaatst op: 24-11-2013

Voor Slikkerveer 8 stond vandaag de uitwedstrijd tegen Blijdorp 6 op het programma. Gezien de ranglijst zou dit moeten betekenen dat de koppositie gewoon stevig gehandhaafd zou moeten worden maar maak het maar even waar. Waar de wedstrijd aanvankelijk stroef begon wisten de Road Jet mannen uiteindelijk met  4-5 de punten mee te nemen naar Ridderkerk. Naar geruchten heeft het team in aanloop naar deze wedstrijd een pittige nacht gehad (naar wij aannemen ter voorbereiding op dit treffen)

Ollie speelde vandaag goed mee maar moest dus uiteindelijk het onderspit delfen. Ook de fotograa(g)f was weer aanwezig om deze prestatie vast te leggenSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x