Let op: Alle geplande trainingen gaan gewoon door. Een eerder bericht in diverse groepsapps betreft een misverstand.

Slikkerveer 7 op weg naar de 100! (?)

slikkerveer-7-op-weg-naar-de-100

Geplaatst op: 13-02-2013

In de eigen competitie staan ze stijf bovenaan, in het HDI-Gerling klassement staan ze ook al op de eerste plek, maar zit Slikkerveer 2 ze aardig op de hielen. Dit seizoen gaat het buitengewoon goed met Slikkerveer 7. Wat wil je ook met zoveel coaches langs de lijn, soms worden er wel 4 of 5 geteld. Het gaat zelfs zo aardig dat de mannen van het zevende, die het helaas net niet lukte om Harry Vermegen naar Ridderkerk af te laten reizen, inmiddels een doelsaldo van +94 hebben dit seizoen (waarvan al +52 in de competitie). Gaan ze komende zondag 24 februari in de eerstvolgende thuiswedstrijd over de 100 heen ? Tegenstander is dan om 14.00 uur Kocatepe. Komt dat zien, komt dat zien .......Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x